Patronat medialny


 Albert Sosnowski (49-7-2, 30 KO) nie będzie faworytem w walce o mistrzostwo Polski wagi ciężkiej z Andrzejem Wawrzykiem (32-1, 18 KO). Trener byłego czempiona Starego Kontynentu Jarosław Soroko jest jednak dobrej myśli i przekonuje, że jego podopieczny 17 września w hali ERGO ARENA wyjdzie po wygraną.

- Wawrzyk bez wątpienia ma swoje atuty, jest większy od Alberta, młodszy, ale my mamy swój sposób. - mówi Soroko. - Zobaczymy, czy uda się go wcielić w życie, ale tu już wszystko zależało będzie od Alberta. 

- To jest waga ciężka i tu nawet przypadkowy cios może odwrócić losy walki - twierdzi szkoleniowiec Sosnowskiego i dodaje: - Ja wierzę w zwycięstwo. Po to trenujemy, by wygrać. Mamy pomysł, by zaskoczyć Wawrzyka niebezpiecznymi akcjami!

Pojedynek Alberta Sosnowskiego z Andrzejem Wawrzykiem będzie jedną z atrakcji gali Polsat Boxing Night, na której Krzysztof Głowacki stanie do obrony tytułu mistrza świata WBO kategorii junior ciężkiej, krzyżując rękawice z Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO). 

Zobacz na żywo walkę Głowacki - Usyk o pas WBO >>