Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

Były mistrz Europy i pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Albert Sosnowski (48-6-2, 29 KO) zakończył kolejny tydzień sparingów przed walką z Marcinem Rekowskim (14-1, 11 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice z głównym wydarzeniu zaplanowanej na 31 maja gali "Wojak Boxing Night" w Lublinie.

- Czuję się bardzo dobrze, dlatego kiedy Andrzej Wawrzyk uległ wypadkowi od razu zgodziłem się na walkę z Marcinem Rekowskim. Nie miałem też oporów przed starciem z Nagym Aguilerą, chciałem po prostu walczyć. Bałem się przez chwilę, że gala zostanie odwołana i wysiłek włożony w przygotowania pójdzie na marne, ale Marcin na szczęście podjął wyzwanie - mówi popularny "Dragon", który przygotowując się do starcia z Rekowskim sparuje m.in. z Michałem Cieślakiem (5-0, 2 KO), który w Lublinie zmierzy się z doświadczonym Andrzejem Witkowskim.

- Michał jest w świetnej formie, czuję, że on może naprawdę namieszać w polskim boksie. Jest w ringu pełen energii, jego przyszłość wygląda bardzo dobrze - ocenia Sosnowski, który w Lublinie początkowo miał się zmierzyć z Andrzejem Wawrzykiem.

- Czy ta walka będzie trudniejsza od tej z Wawrzykiem? Ciężko ocenić, na pewno będzie inna. Wszystko wyjdzie w ringu, ja wierzę w swoje zwycięstwo - mówi były czempion Starego Kontynentu.

Bilety na galę "Wojak Boxing Night" w Lublinie dostępne są na eventim.pl i ebilet.pl. 

http://www.youtube.com/watch?v=On_itDTRyUU