Patronat medialny


 


Dominic Breazeale (20-2, 18 KO) deklaruje, że jest gotowy zmierzyć się z Adamem Kownackim (20-0, 15 KO) 7 marca w Barclays Center i zaczepia Polaka w mediach społecznościowych.

"The Trouble" opublikował na Instagramie zdjęcie kaczora (ang. duck - unikać wycofywać się), dodając do niego następujący opis: "Widok twarzy Kownackiego, gdy przychodzi do podpisania kontraktu na walkę ze mną. On teraz woli walczyć z rozbitym gościem, zamiast zmierzyć się ze mną i dać fanom prawdziwą bitkę. Dalej buduj swój rekord bezpiecznymi walkami, w końcu jednak kiedyś będziesz musiał podjąć wyzwanie. Ja nadal trenuję i rozglądam się za najlepszymi pojedynkami dla kibiców."

Breazeale w ostatnich tygodniach wymieniany był jako jeden z głównych kandydatów do skrzyżowania rękawic z niepokonanym "Babyfacem". Ostatnio w tym kontekście pojawiło się także nazwisko notowanego na szóstej pozycji rankingu WBA Roberta Heleniusa (29-3, 18 KO).

Adam Kownacki ma za sobą udany rok 2019. W ciągu minionych dwunastu miesięcy Polak wygrał z dwoma byłymi pretendentami WBC - najpierw efektownie zastopował Geralda Washingtona, później wypunktował Chrisa Arreolę.