Patronat medialny


 


Adam Kownacki (19-0, 15 KO) i Chris Arreola (38-5-1, 33 KO) spotkali się wczoraj na konferencji prasowej zapowiadającej sobotnią walkę na gali Premier Boxing Champions w Barclays Center. Poniżej wybranej cytaty i link do galerii zdjęć.

Adam Kownacki: Chris Arreola jest wojownikiem, każdy wie, że gdy walczy Chris, to walka jest dobra. Ale ja zamierzam sprawdzić, ile mu jeszcze zostało sił. Arreola boksował z mistrzami świata, gdy zrobię swoje w sobotę, będę o krok bliżej do pojedynku o pas. To starcie ma wszystko, by stać się Walką Roku. Żaden z nas nie unika wymian ciosów, bez wzgledu na to, jak to się skończy, prawdziwymi zwycięzcami będą kibice.

Chris Arreola: Podchodzę do tej walki bezstresowo, jeśli przegram, to odejdę, ale nie po to wyjdę do ringu, wyjdę, by zwyciężyć! Poza ringiem mam szacunek dla wszystkich, ale między linami przyjaźń się kończy. Po walce uściśniemy sobie dłonie, jednak jestem tu po to, by dać show. Gdy zabłysną światła, rozpocznie się akcja. Kownacki zadaje dużo ciosów, ciągle idzie do przodu z tym uśmiechem na twarzy. Ale ja zadbam o to, by miał zmartwioną minę.

Fotorelacja: Kownacki i Arreola na konferencji prasowej >>