onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Eddie Hearn, promotor mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), stwierdził w rozmowie z TVP Sport, że byłby zainteresowany podpisaniem kontraktu z Adamem Kownackim (19-0, 15 KO).

- Bardzo byśmy chcieli mieć Adama u siebie. Kto wie, co się wydarzy. Jestem jego fanem. Bardzo go lubię, to dobry pięściarz i wciąż się uczy - powiedział szef grupy Matchroom Boxing. 

Zagadnięty o mistrzowskie aspiracje "Babyface'a" Hearn odparł: - Chętnie zobaczyłbym go wcześniej jeszcze w dwóch pojedynkach. Z Geraldem Washingtonem zaprezentował się świetnie, ale teraz musi to powtórzyć na wyższym poziomie, z trudniejszym rywalem.

Menadżer Kownackiego Keith Connolly zdradził kilka dni temu, że niepokonanemu Polakowi blisko przyglądają się przedstawiciele ESPN i DAZN, wykładający ostatnio duże pieniądze na kontrakty dla nowych zawodników. 

- Promotorzy dopytują się o Adama. W tym tygodniu spotykam się z Alem Haymonem i będziemy dopinać następną walkę, która odbędzie się w maju lub czerwcu. Będziemy też dyskutowali z Adamem o tym, który kanał lub platforma internetowa byłaby dla niego najbardziej opłacalna na przyszłość. To wspaniałe czasy na bycie bokserem. Pojawiło się tyle okazji i dużo pieniędzy - ocenił Connolly.

Komentarze   

+1 #1 TKO 2019-03-14 19:57
Jak nie lubić Adama. Spokojny, skromny, opanowany i wesoły grubasek, który nie ukrywa że lubi podjeść między obozami. Gdy wchodzi do ringu to zmienia się w porządnego napier*alatora, którego walki są wciągające i emocjonujące. Apropos Connolly'ego - ma rację, nastały świetne czasy na bycie bokserem, kontrakty na setki milionów dolarów są nie do pojęcia. Mam nadzieję że Adam zgarnie "chociaż" ze 20 baniek jak nie więcej i dostanie swoją szansę.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze