onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Jak informuje portal boxingscene.com, Adam Kownacki (19-0, 15 KO) jest kolejnym pięściarzem czołówki kategorii ciężkiej, o którego zabiegają główni gracze na amerykańskim rynku bokserskim. 

"Babyface" do tej pory walczył dla Premier Boxing Champions i jego pojedynki pokazywane były w telewizjach Fox i Showtime, jednak podobno zakontraktowaniem Polaka bardzo zainteresowani są przedstawiciele ESPN i DAZN.

- Promotorzy dopytują się o Adama - zdradza menadżer Kownackiego Keith Connolly. - W tym tygodniu spotykam się z Alem Haymonem i będziemy dopinać następną walkę, która odbędzie się w maju lub czerwcu. Będziemy też dyskutowali z Adamem o tym, który kanał lub platforma internetowa byłaby dla niego najbardziej opłacalna na przyszłość. To wspaniałe czasy na bycie bokserem. Pojawiło się tyle okazji i dużo pieniędzy. 

- Adam według mnie to pierwsza piątka wagi ciężkiej i on zamierza wykorzystać swoją pozycję. Mam nadzieję, że w przyszłym roku lub jakoś tak zawalczy o tytuł - dodaje menadżer Kownackiego.