onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Komentarze   

#1 Monstar 2019-02-10 00:31
Szpilka wywrozyl, ze beda sie smiali i od walki z nim w obozie Adama wszyscy sie smieja. Kibice tez wszyscy usmiechnieci. Dobrze gadal artur
+2 #2 GROM 2019-02-10 00:57
Cytuję Monstar:
Szpilka wywrozyl, ze beda sie smiali i od walki z nim w obozie Adama wszyscy sie smieja. Kibice tez wszyscy usmiechnieci. Dobrze gadal artur

Tzw. karma. Artur zawsze puszyl piora przed kazdym chyba. Taki ma zje... charakter nic nie poradzisz, "zawsze ten sam" niedojrzaly dzieciak.

Co do samego Adama to ciesze sie, ze ma swoje 5 minut, jest coraz bardziej rozpoznawalny i realnie patrzac ma szanse zostac pierwszym polskim mistrzem swiata, bo ma to "cos". Ja tak jak od walki z Kelly'm zaczalem aie nim bardziej interesowac, to do teraz nie moge wyjsc z podziwu co ten chlopak mimo swoich wyraznych ograniczen potrafi zdzialac. Oby tak dalej, jest o co walczyc
#3 Pawel Przedlacki 2019-02-10 04:17
To ty jestes Hindusem? Ja myslalem, ze GROM to polska formacja do zadan specjalnych i obcokrajowcow do niej nie przyjmuja. Moglbys sprobowac raczej w SPECNAZ'ie moze w SEALS lub w MOSAD tam podobno moglbys walczyc nawet w rytualnym turbanie. :-)
#4 MLTKO 2019-02-10 08:30
Cytuję Pawel Przedlacki:
To ty jestes Hindusem?

napisałeś tak przypuszczam bo Grom napisał Cytuję GROM:
Tzw. karma. Artur zawsze puszyl piora

a ja jakoś tego tak nie skojarzyłem. Słowo KARMA rozumiem po prostu jako żarcie, której jakość ocenia się również po smrodzie bąka jakiego się po niej puszcza. Artur puścił parę brzydkich bąków, nie zaprzeczysz.
#5 MLTKO 2019-02-10 08:47
Babyface w formie jest,
do tego wspaniały ma gest,

życzę tytułu Heavyweight Champion of the World! w tym roku!
-1 #6 Pawel Przedlacki 2019-02-10 20:50
Cytuję MLTKO:
napisałeś tak przypuszczam bo Grom napisał a ja jakoś tego tak nie skojarzyłem. Słowo KARMA rozumiem po prostu jako żarcie, której jakość ocenia się również po smrodzie bąka jakiego się po niej puszcza. Artur puścił parę brzydkich bąków, nie zaprzeczysz.

Kazdy ma swoje wlasne skojarzenia, jednemu sie cos kojarzy z bzdetami i smrodem a drugiemu z ludem z nad Gangesu .Choc prawde powiedziawszy to mozna w tym znalezc wspolny mianownik, bo ich potrawy oraz ubrania fiolkami nie pachna.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze