onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Dzięki odniesionemu w ubiegłym tygodniu zwycięstwu nad Charlesem Martinem Adam Kownacki (18-0, 14 KO) awansował o na dziewiąte miejsce rankingu wagi ciężkiej magazynu "The Ring". Polak wyprzedził swojego przyjaciela z Brooklynu, październikowego rywala Tomasza Adamka - Jarrella Millera.

Liderem listy challengerów "Biblii Boksu" jest Anthony Joshua, który wyprzedza Deontaya Wildera i Aeksandra Powietkina. Pas czempiona "The Ring" jest aktualnie wakujący.

Ranking "The Ring" kategorii ciężkiej: 1. Anthony Joshua, 2. Deontay Wilder, 3. Aleksander Powietkin, 4. Luis Ortiz, 5. Dillian Whyte, 6. Joseph Parker, 7. Tyson Fury, 8. Dominic Breazeale, 9. Adam Kownacki, 10. Jarrell Miller.

Komentarze   

+4 #1 thales 2018-09-15 22:42
Jakby ktoś dwa lata temu powiedział ,że Adaś będzie 9 w tym zestawieniu to większość z nas zdiagnozowałaby pewnie u gościa chorobę psychiczną.Pomi jam wartość tych zestawień,choć akurat to jest całkiem sensowne i w miarę oddające realną a właściwie dzisiejszą wartość pięściarza.Niec h chłopak zarobi tyle ile się da .I tak już sporo wyciągnął ze swojej kariery a kto wie czym nas jeszcze zaskoczy.Pamięt am jak Kownaś wrócił do boksu,na stronie pod artykułem było może ze dwa,3 komentarze i wszystkie na jeden temat:czego tłuścioch szuka w tej dyscyplinie.Był o oburzenie na Kmitę ale wcześniej od Kmity sami kibice myśleli podobnie do dyrektora Polsatu.
+2 #2 Kowal 2018-09-15 23:49
Adam to idealny przyklad na przelamywanie stereotypow. Ludzie przyjeli za norme ze jak ktos ma duza, dobrze widoczna muskulature to musi to byc twardziel. Owszem zapewne jest to silny fizycznie osobnik, ale czy od razu twardziel,dobry technik,strateg ik, czlowiek o twardym charakterze...? Adas odwala kawal dobrej roboty laczac niepozornosc i skromnosc w zyciu, z byciem prawdziwym twardzielem w ringu.
#3 Rafelson 2018-09-16 04:48
Teraz postawie 100zl ze wygea z.breazelae

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze