Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


W sobotę na gali Knockout Boxing Night 26 w Nowym Sączu Adam Balski (17-2, 10 KO) zmierzy się ze znanym polskiej publiczności Michalem Plesnikiem (9-5, 7 KO). Maciej Miszkiń w programie "W ringu" w Kanale Sportowym ocenił walkę wieczoru KBN 26.

- Adam Balski jest zawsze widowiskowy w swoich walkach. Jego obóz dba o aktywność i trochę czeka na dogodną propozycję zagraniczną - stwierdził były pięściarz i komentator gal bokserskich.

W ubiegłym roku pięściarz z Kalisza boksował na gali w Londynie o pas WBC Silver wagi bridger z Alenem Babicem i pomimo porażki, dalej zajmuje wysokie, piąte miejsce w klasyfikacji World Boxing Council.

- Balski jest już rozpoznawalny na rynku brytyjskim, niedawno miał nawet propozycję walki z Jordanem Thompsonem. Plesnik potrafi boksować, jest twardy, ale wydaje się, że Balski jest poza jego zasięgiem - dodał Miszkiń.

W co-main evencie gali KBN 26 w Małopolsce wystąpi Łukasz Pławecki (5-0-2, 3 KO). Kibice zobaczą także w akcji niepokonanego zawodnika wagi średniej Rafała Wołczeckiego (7-0, 4 KO). Kolejny profesjonalny pojedynek stoczy również Kamil Urbański (2-0, 2 KO), który do swoich startów przygotowuje się pod skrzydłami Mateusza Masternaka. Kartę walk uzupełnią walki z udziałem Artura Górskiego (5-1, 2 KO) i Pawła Roga (2-1, 0 KO).

KUP BILET NA GALĘ KBN 26 W NOWYM SĄCZU >>