Tony ThompsonW głównej walce wieczoru w Atlantic City, Sergio Martinez w drugiej rundzie znokautował Paula Williamsa. Oto pozostałe wyniki tej gali:

Tony Thompson (35-2, 23 KO) do swojego bilansu dopisał kolejne zwycięstwo przed czasem, nokautując Paula Marinacciego (24-6-3, 11 KO). Pojedynek został zastopowany w czwartej rundzie, gdy zamknięty w narożniku Marinaccio nie odpowiadał na uderzenia przeciwnika.

Powracający po rocznej przerwie Zsolt Erdei (32-0, 17 KO) nie miał problemów z wypunktowaniem dobrze znanego polskim kibicom Samsona Onyango (20-7, 13 KO). Po ośmiu jednostronnych rundach sędziowie punktowali dwukrotnie 80-72 i 79-73 dla Węgra.

Jeden z najciekawszych prospektów kategorii średniej na świecie, Fernando Guerrero (20-0, 16 KO) znokautował Meksykanina Saula Durana (37-18-2, 30 KO). Pojedynek został przerwany w czwartej rundzie.