onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Floyd Mayweather Jr przekonuje, że jego podopieczny Gervonta Davis (21-0, 20 KO) nie czuje żadnej presji, by w najbliższym czasie mierzyć się z Wasylem Łomacznką (12-1, 9 KO). 

- Nie będziemy rzucać wyzwania żadnemu konkretnemu zawodnikowi, co nie znaczy, że kogoś unikamy - deklaruje Mayweather. - Łomacznko musi zrobić możliwie najwięcej walk w krótkim czasie, bo już jest bardzo, bardzo stary. Tank jest z 10 lat młodszy [w rzeczywistości 6 - red.]. Łomacznko już zaraz będzie miał 40.

- My się nie spieszymy, Tank ma robić to, co robi. Zarabia takie same pieniądze co Łomaczenko, zarabia je łatwiej. Łomaczneko to kawał zawodnika, lubię go, ale Tank rozjechał Jose Pedrazę, a Łomaczenko walczył potem z resztkami po Tanku pełen dystans - twierdzi promotor czempiona WBA kategorii super piórkowej.

Komentarze   

#1 valentino33 2019-02-10 20:36
A to ciekawe co Floyd powiedział. I ma racje, ja tez nie wypuszczałbym Daviesa na Łomaczenke teraz. Czas jednak gra na korzyść murzyna.
#2 Pawel Przedlacki 2019-02-10 22:17
Jasne! Powtorka z rozrywki strategii przyjetej przez tatusia Mayweathera na walke z PacManem.Opozni ac ,opozniac, czekac az go wiek dopadnie. Synku Gervonto mamy 6 lat lat w zapasie [ Pieknis mowi o 10 latach, no bo wiadomo on liczyc nie potrafi, ba nawet banknotow nie rozroznia. Zona ponoc wypisywala mu czeki , a jak sie raz pomylila na jego niekorzysc to dostala becki i skonczylo sie to jego pamietna odsiadka] poczekamy z walka az ty bedziesz w jego obecnym wieku.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze