Patronat medialny


 

Dyrektor zarządzający DAZN Joe Markowski poinformował w rozmowie z "Los Angeles Times", że serwis streamingowy DAZN przynosi największe zyski od momentu uruchomienia platformy. Markowski zdradził, że inwestycje DAZN w pięściarskie gale zwracają się.

- Poczyniliśmy ogromne postępy w ułatwianiu sobie pracy. Odzwierciedlają to wyniki naszej działalności i jest to nasz najbardziej udany rok do tej pory. Jesteśmy rentownym biznesem bokserskim. Nasza działalność w USA jest rentowna. Zajęło nam pięć lat, aby naprawdę bardzo, bardzo się temu poświęcić - mówi Markowski.

- To coś, nad czym ciężko pracowaliśmy i nad czym musimy ciężko pracować, ale myślę, że nasze wysiłki na rzecz współpracy z Showtime i ESPN odbiły się echem wśród fanów i społeczności bokserskiej. Wiedzą, o co nam chodzi, wiedzą, co próbujemy zrobić. Chodzi nam o dostarczanie walk jak największej liczbie fanów, a ciężka praca zaczyna się teraz spłacać - dodaje przedstawiciel DAZN.

Serwis streamingowy DAZN poza standardowymi pięściarskimi galami, regularnie pokazuje również pięściarskie freak fighty w serii Misfits Boxing, gale z udziałem Jake'a Paula, a część wydarzeń pokazywana jest w systemie Pay-Per-View.