Patronat medialny


 


Al Haymon zaangażował się w organizację gali, która odbędzie się 17 kwietnia w Atlancie. Główną atrakcją tej imprezy będzie walka amerykańskiego Youtubera Jake'a Paula (2-0, 2 KO) z Benem Askrenem, byłym zawodnikiem organizacji UFC i One Championship.

24-letni Paul, który mierzy 185 cm i waży 85 kg, swój profesjonalny debiut miał w styczniu ubiegłego roku, wygrywając w pierwszej rundzie z Alim Esonem Gibem. W listopadzie znokautował z kolei byłego koszykarza NBA Nate'a Robinsona.

Jego debiut odbył się na gali Matchroom Boxing, zaś drugi pojedynek miał miejsce na gali grupy Triller. Kwietniowe wydarzenie miało być w USA pokazywane w systemie Pay-Per-View, jednak ostatecznie transmisję przeprowadzi telewizja Showtime.

Logan Paul, starszy brak Jake'a, trenuje od pewnego czasu do walki pokazowej z Floydem Mayweatherem Jr. Pojedynek miał odbyć się 20 lutego, jednak organizatorzy postanowili poczekać na moment, w którym większa liczba kibiców będzie mogła w Stanach Zjednoczonych oglądać sport na żywo.