Stephen Fulton (19-0, 8 KO) pokonał jedogłośnie na punkty Angelo Leo (20-1, 9 KO) w walce wieczoru gali telewizji Showtime w Uncasville. Po dwunastu rundach sędziowie punktowali 118-110 i dwukrotnie 119-109 dla 26-latka, który zdobył w ten sposób tytuł mistrza świata WBO wagi super koguciej.

Fulton zaskoczył swoją taktyką i zepchnął przeciwnika do obrony. Walka toczona była w półdystansie, gdzie Leo miał problemy z agresją oraz precyzją ciosów rywala. Dla Leo była to pierwsza porażka na zawodowych ringach.

Podczas tej samej gali Raeese Aleem (18-0, 12 KO) pokonał przez techniczny nokaut w jedenastej rundzie Vica Pasillasa (16-1, 9 KO), sięgając po tymczasowy pas WBA w kategorii super koguciej. Pasillas padał na deski cztery razy przed przerwaniem walki, a do momentu przerwania pojedynku, Aleem prowadził wysoko na kartach punktowych.