Patronat medialny


 


Demetrius Andrade (29-0, 18 KO) będzie musiał poczekać dłużej na powrót na ring. Mistrz świata WBO wagi średniej miał wystąpić 27 listopada na gali organizowanej na Florydzie przez Matchroom, jednak jego rywal Dusty Hernandez został zakażony koronawirusem. Obóz Amerykanina nie będzie poszukiwał nowego przeciwnika.

Już wcześniej sygnalizowano, że Hernandez nie przystąpi do tego pojedynku. Powodem miała być jego słaba forma i spora nadwaga. Przymierzano się, aby zastąpił go D'Mitrius Ballard.

Andrade, który ostatni raz boksował w czerwcu ubiegłego roku, wróci na ring prawdopodobnie w lutym. Wtedy ma dojść do jego walki w obowiązkowej obronie tytułu pasa World Boxing Organization z Liamem Williamsem.  

Główną atrakcją piątkowej imprezy Matchroom będzie walka Daniela Jacobsa z Gabrielem Rosado. Kibice zobaczą w akcji także Danijara Jeleussinowa, który zmierzy się z Juliusem Indongo. Kolejny zawodowy pojedynek stoczy również boksujący w kategorii ciężkiej Magomedrasul Madżidow. Wydarzenie pokaże na żywo TVP Sport.