Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej Anthony Yarde (20-1, 19 KO) pokonał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie Deca Spelmana (16-5, 8 KO) w walce wieczoru gali organizowanej w Londynie. Do momentu przerwania walki 29-latek zdecydowanie przeważał.

Yarde w swoim stylu wywierał presję i spychał przeciwnika do obrony. Pod koniec szóstego starcia Yarde kilkukrotnie trafił mocnymi ciosami z prawej ręki. Po tej serii porozbijany Spelman przyklęknął, pozwalając na liczenie, ale sędzia przerwał rywalizację. Spelman protestował, jednak wydawało się, że ciężki nokaut jest jedynie kwestią czasu.

Podczs tej samej gali Mark Heffron (25-1-1, 19 KO) zremisował z Denzelem Bentleyem (13-0-1, 11 KO). Po dziesięciu rundach wszyscy trzej sędziowie punktowali 95-95.