onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 


25 lipca na gali Knockout Boxing Night 11 w Augustowie czwarty zawodowy pojedynek stoczy Kamil Bednarek (3-0, 1 KO). Utalentowany pięściarz wagi super średniej zmierzy się z doświadczonym Bartłomiejem Grafką (22-37-3, 10 KO), który ma na koncie zwycięstwa m.in. z Aleksandrem Streckim i Pawłem Głażewskim.

- Jest to dosyć mocny przeciwnik jak na ten etap kariery, jest bardzo doświadczony, ma ponad 60 stoczonych walk. Połowę z nich przegrał, ale ma mocny charakter i potrafi zostawić jaja w ringu - mówi pięściarz z Dzierżoniowa.

W ostatnich dniach Bednarek, który na zawodowych ringach debiutował w październiku ubiegłego roku, przebywał w Warszawie, gdzie miał okazję sparować m.in. z Maciejem Sulęckim, Kamilem Gardzielikiem czy Maksem Hardzeiką. 

- Grafka na pewno będzie na mnie napierał, ale ja mam na to swój pomysł. Jestem dobrze przygotowany, jeżdżę po całej Polsce po sparingach i wiem, że Grafka niczym mnie w ringu nie zaskoczy. Szanuję go jako sportowca, ale idę po swoje - dodaje podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego.

Główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 11 będzie walka rewanżowa Pawła Stępnia z Markiem Matyją. Kibice zobaczą w akcji także m.in. byłą mistrzynię świata Ewę Piątkowską, Adama Balskiego i Damiana Kiwiora.

Zobacz rewanż Stępień - Matyja! Kup bilety na galę w Augstowie! >>