Patronat medialny


 


Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) podpisał kontrakt menadżerski z grupą Paradigm Sports Management. Ta sama firma reprezentuje interesy m.in. Conora McGregora. Prowadzone są wstępne rozmowy na temat bokserskiej walki Irlandczyka z Filipińczykiem.

Wiosną dobiegnie końca promotorski kontrakt Pacquiao z Alem Haymonem. Filipińczyk swój kolejny zawodowy pojedynek miał stoczyć w pierwszej połowie kwietnia, jednak ten termin na pewno zostanie przesunięty. Będzie to jego ostatni występ wypełniający umowę z twórcą projektu Premier Boxing Champions.

Później Pacquiao, który przez większość swojej kariery boksował dla grupy Top Rank, będzie mógł związać się z inną stajnią. Zainteresowanie podpisaniem umowy z jedynym w historii boksu mistrzem ośmiu kategorii wagowych jest m.in. Eddie Hearn, który w drugiej połowie roku chciałby doprowadzić do walki Filipińczyka z Mikey Garcią.

W ostatnim zawodowym pojedynku Pacquiao wygrał na punkty z niepokonanym wcześniej Keithem Thurmanem. W ubiegłym roku "Pac Man" pokonał również byłego czempiona czterech kategorii wagowych Adriena Bronera.