onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Mistrz świata IBF wagi półśredniej Errol Spence (24-0, 21 KO) zapowiedział, że chętnie zmierzy się ze świeżo upieczonym czempionem WBA i WBC kategorii średniej Saulem Alvarezem (50-1-2, 34 KO). O możliwości organizacji takiego pojedynku wspominał kilka dni temu Oscar De La Hoya, promotor Meksykanina.

- Jestem gotowy. Alvarez to wielkie nazwisko i świetny pięściarz, ale mam wrażenie, że zrobiłbym z nim to samo co Floyd Mayweather - stwierdził Amerykanin.

Pojedynek z "Canelo" oznaczałby dla Spence'a przeskok o dwie kategorie wagowe. Na razie, bardziej prawdopodobna wydaje się jednak jego walka z Mikey Garcią, mistrzem świata czterech kategorii wagowych, który celuje w piąty tytuł. Do takiej konfrontacji może dojść już w grudniu.

Wczoraj na gali w Las Vegas Alvarez wygrał na punkty z Gołowkinem, odnosząc jedno z najcenniejszych zwycięstw w karierze. Spence w ostatnich występach wygrywał z Carlosem Ocampo i Lamontem Petersonem.

Komentarze   

+2 #1 Steppenwolfhesse 2018-09-16 09:19
Młody i naiwny. Sądzi, że się zdoła przeciwstawić tej całej machinerii zła, która kręci się wokół Meksykanina?
-3 #2 leal 2018-09-16 09:31
@ssteppenwolfhe sse [cenzura]isz jakby GGG dominował w każdej rundzie,a Canelo został ogłoszony zwycięzcą.Tutaj była równa walka,gdzie wielu ludzi widziało bardzo bliski werdykt,a sam miałem remis.Chyba tylko głupi myślał,że w Vegas na gali pod Canelo Alvareza przy równej walce wygra Golovkin,musiał być na to GGG przygotowany,a że nie zdołał zdominować Alvareza np w stosunku rund 8-4 to nie ma o czym gadac.Mayweathe r zdołał to zrobić dlatego jest jednym z najwybitniejszy ch,a Golovkin jest jednym z wielu mistrzów,czy się to komuś podoba czy nie.
#3 b-hop 2018-09-16 16:27
uuu nie mialbym faworyta w takiej walce byłoby pieknie to zobaczyc Errol vs Rudy walka masakra

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze