Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Pablo Cesar Cano (31-7-1, 21 KO) wygrał po technicznej decyzji sędziów z Rusłanem Madijewem (12-1, 5 KO) na gali w Las Vegas. Pojedynek został przerwany w piątej rundzie po przypadkowym zderzeniu głowami, które spowodowało głębokie rozcięcie na głowie Meksykanina.

Do momentu przerwania walki 28-letni Cano dominował nad niepokonanym rywalem z Kazachastanu. Meksykanin był aktywniejszy i skuteczniejszy, spychając do obrony podopiecznego Abela Sancheza. Po pięciu rundach wszyscy sędziowie punktowali 49-46 dla Cano, dla którego była to pierwsza wygrana od blisko dwóch lat.

Podczas tej samej gali Franchon Dezurn wygrała niejednogłośnie na punkty z Maricelą Cornejo, zdobywając pas WBC wagi super średniej. Dezurn zdominowała przeciwniczkę od pierwszej rundy. Dwóch sędziów po finałowym gongu punktowało 99-91 dla Dezurn, zaś trzeci wskazał remis 95-95.