onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Były niekwestionowany mistrz świata wagi średniej Sergio Martinez (51-3-2, 28 KO) wznowił treningi przed możliwym powrotem na ring. Argentyńczyk jest nieaktywny od czerwca 2014 roku, kiedy to przegrał przez techniczny nokaut z Miguelem Cotto. Pierwsze informacje w tej sprawie pojawiły się w argentyńskich serwisach internetowych. Do rewanżowej walki Martineza wywołał niedawno także Julio Cesar Chavez Jr, którego "Maravilla" pokonał na punkty. Możliwość powrotu między liny Argentyńczyka potwierdził także jego wieloletni menadżer Sampson Lewkowicz.

 

Komentarze   

#1 thales 2018-08-12 09:25
Nie wiem co napisać po takim newsie.Myślałem ,że Maravilla odłożył,zainwes tował i dał sobie spokój.W końcu jego najważniejsze atuty już zatracił.Szybko ść nie ta,o nogach nie wspominam,no chyba,że jakiś magik go poskładał na sztucznych gnatach.W każdym razie od niego akurat nie spodziewałem się powrotu na ring ale ciągnie wilka do lasu.Chętnie zobaczę jak leje Juniora Chaveza raz jeszcze,tylko w jakiej wadze ?Bo przecież Jr zapuścił się jak wieprz i chyba niżej 168/175 to on już zejść potrafił nie będzie.Sergio widać formę trzyma.Ale w jego przypadku chyba genetyka nie pozwala na łatwe przybieranie.Ci ekaw jestem rywala na powrót.
#2 valentino33 2018-08-12 10:59
Dokładnie thales. Ostatnia walka z Cotto pokazała metrykę Martineza. Bardzo mu stanęły nogi i to jest już nie do przeskoczenia.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze