onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Telewizja Fightklub pokaże na żywo piątkową galę grupy Golden Boy Promotions w Indio, gdzie główną atrakcją będzie zakontaktowany na 10 rund pojedynek 22-letniego Romero Duno (16-1, 14 KO) z Gilberto Gonzalezem (26-4, 22 KO).

Pochodzący z Filipin Duno ostatni raz boksował w styczniu, kiedy to już w pierwszej rundzie znokautował Yardleya Cruza. 22-latek kontrakt z grupą Golden Boy Promotions podpisał w ubiegłym roku po wygranej z Christianem Gonzalezem.

Dla Gilberto Gonzaleza będzie to powrót na ring po ubiegłorocznej porażce z rąk Mercito Gesty. Początek relacji w Fightklubie w nocy z piątku na sobotę od godz. 04.00.

Komentarze   

#1 Marian Koń 2018-05-15 11:52
... jaka walka? w jakim wrześniu? ... wiem, że nastąpi nagłe odwieszenie i przywrócenie pozycji w rankingu, bo kto federacji zabroni... ale bardzo się zdziwię jak Rosjanie będą negocjować z zawodnikiem z poza rankingu... przecież GGG jako mistrz może brać kolesi pod rozwagę generalnie tylko z "15" ;) ... oni nie będą wiedzieć czy mogą się dogadywać czy nie... i negocjacji nie będzie ;)

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze