onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

 

 
Kalle Sauerland, jeden z organizatorów turnieju World Boxing Super Series zapowiedział, że w tym tygodniu powinniśmy poznać pełen kalendarz walk imprezy, której główną nagrodą jest trofeum Muhammada Alego. 

Turniej będzie rozgrywanych w kategoriach junior ciężkiej i super średniej. Jednym z cruiserów, którzy postąpią do WBSS jest dwukrotny mistrz świata Krzysztof Włodarczyk.Rywalem "Diablo" będzie aktualny czempion federacji IBF Murat Gasijew.

Pewne jest, że turniej WBSS rozpocznie się 9 września od gali w Kijowie, gdzie Oleksandr Usyk zmierzy się z Marco Huckiem. Tydzień później w Liverpoolu Callum Smith skrzyżuje rękawice z Erikiem Skoglundem.

Komentarze   

#1 panieMarianie 2017-07-17 12:04
Mam może głupie pytanie, ale powiedzcie mi czy jak wygra z Muratem to przejmie jego pas? Zwycięzca turnieju zunifikuje wszystkie pasy? z kim dalej miałby je bronić? :)
+1 #2 orlik 2017-07-17 12:18
przejmuje, oczywiście... i dalej systemem pucharowym unifikuje sie samo wszystko:)
Z kim dalej? Bellew, Lebiediev, Głowacki, Masternak, Drozd (jesli wróci), Gevor, a przede wszystkim pozostali z turnieju z którymi poprzez system pucharowy, nie przyszło się zmierzyć... Ten turniej to nie koniec świata - a wręcz przeciwnie - początek istnienia bezdyskusyjnych lub prawie:) bezdyskusyjnych mistrzów świata...

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze