onet.pl sport


ARTV Chicago
Przegląd Sportowy

   
BRK Gladiator

Patronat medialny

 

 

 

 

Ostatnio zarejestrowani

  • S.L.16SpoX84GhosTK.O
  • Polski zawodnik
  • Zeakk
  • person_95
  • garcia34

<a href="https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/" target="_blank"><img src="http://www.ringpolska.pl/images/banners/legionowo_2017_noflash.jpg"></a>

Wygląda na to, że mistrz świata WBC wagi półciężkiej Adonis Stevenson (28-1, 23 KO) musi przyzwyczaić się do długich przerw między walkami. Wydawało się już niemal pewne, że 29 kwietnia na gali Premier Boxing Champions organizowanej w hali Memorial Coliseum na Long Island Kanadyjczyk zmierzy się Seanem Monaghanem (28-0, 17 KO), jednak amerykańskie media informują, że termin walki prawdopodobnie ulegnie zmianie.

Na razie nie wiadomo na kiedy dokładnie pojedynek "Supermana" z Monaghanem zostanie przełożony. Mówi się o maju lub czerwcu, a walka ma zostać przeniesiona z Nowego Jorku do Montrealu.

Stevenson w kolejnym ringowym występie powinien skrzyżować rękawice z Eleiderem Alvarezem, ale Kolumbijczyk, który jest oficjalnym pretendentem do pasa World Boxing Council, zgodził się poczekać na swoją mistrzowską szansę w zamian za rekompensatę finansową. Alvarez jesienią zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Stevenson - Monaghan.

Nie masz uprawnień do komentowania

ISSN: 2082-9760

Najnowsze komentarze